Gizlilik Sözleşmesi

www.markacenneti.com web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece RozetEvi Paz. San. Tic. Ltd. Şti.’ne (MarkaCenneti) aittir. Bilgiler, MarkaCenneti'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

MarkaCenneti, hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

MarkaCenneti web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde MarkaCenneti'ne ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından MarkaCenneti sorumlu değildir.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. MarkaCenneti, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgilerle da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, MarkaCenneti ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

MarkaCenneti, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

MarkaCenneti internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla MarkaCenneti tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tarafınıza MarkaCenneti tarafından gönderilen doğrudan pazarlama iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “listeden ayrılma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

MarkaCenneti internet sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Üyelik Sözleşmesi

www.markacenneti.com web sitesini (MarkaCenneti) ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

MarkaCenneti, kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak amacıyla kişisel bilgileri üyelik işlemi ve/veya alışveriş işlemi sırasında talep eder. Bu bilgiler sadece MarkaCenneti tarafından kullanılmaktadır ve dışarı verilmemektedir.

Ayrıca sitemizi ziyaretiniz sırasındaki veriler ve istatistikler kayıt edilmekte ve sitenin daha iyi hizmet verebilmesi için değerlendirmeler yapmak üzere saklanmaktadır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve giderilebilmesi için, MarkaCenneti, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edebilir. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamak ve demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

MarkaCenneti üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece e-posta bilgilendirmeleri yapılabilir. Dilediğiniz zaman bu hizmette değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve/veya yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu veriler sadece ziyaretiniz ile ilgilidir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle kaydedilmemekte ve bizim tarafımızdan görünmemektedir.

Size ait özel bilgiler resmi makamlar tarafından talep edilirse, sadece resmi makamlara açıklanabilir.

MarkaCenneti.com (RozetEvi Paz. San. Tic. Ltd. Şti.)
Ömerli Mah., Kasaba Evleri, No:164
34799, Çekmeköy, İstanbul
+90 (216) 330 18 68
info@markacenneti.com