www.markacenneti.com web sitesini (MarkaCenneti) ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

MarkaCenneti, kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak amacıyla kişisel bilgileri üyelik işlemi ve/veya alışveriş işlemi sırasında talep eder. Bu bilgiler sadece MarkaCenneti tarafından kullanılmaktadır ve dışarı verilmemektedir.

Ayrıca sitemizi ziyaretiniz sırasındaki veriler ve istatistikler kayıt edilmekte ve sitenin daha iyi hizmet verebilmesi için değerlendirmeler yapmak üzere saklanmaktadır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve giderilebilmesi için, MarkaCenneti, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edebilir. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamak ve demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

MarkaCenneti üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece e-posta bilgilendirmeleri yapılabilir. Dilediğiniz zaman bu hizmette değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve/veya yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu veriler sadece ziyaretiniz ile ilgilidir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle kaydedilmemekte ve bizim tarafımızdan görünmemektedir.

Size ait özel bilgiler resmi makamlar tarafından talep edilirse, sadece resmi makamlara açıklanabilir.

MarkaCenneti.com (RozetEvi Paz. San. Tic. Ltd. Şti.)
Zühtüpaşa Mah., Itri Dede Sok., Tümay Apt., 33/1
34724, Kadıköy, İstanbul
+90 (216) 330 18 68
info@markacenneti.com